Referencje

Magdalena Kobiałko pracując w naszej firmie wykazała się
ogromnym doświadczeniem w zakresie PR, a także głęboką wiedzą
na temat marketingu. Jest osobą energiczną, komunikatywną,
szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuje kontakty
interpersonalne. Powierzone zadania wykonuje z należytym zaangażowaniem,
systematycznie i dokładnie. Potrafi pracować pod presją czasu, sprawdza się w
sytuacjach stresowych, zawsze zachowując spokój. Wyśmienicie radzi sobie
zarówno wykonując indywidualne zadania, jak i pracując w zespole. Magdalena
Kobiałko jest ambitna, dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Jest
otwarta na nowe wyzwania. Pracując w naszej firmie brała udział w licznych
szkoleniach, konferencja, spotkaniach biznesowych oraz reprezentowała firmę na
spotkaniach ponadnarodowych, konferencjach oraz barkampach.
Tomasz Karwatka Prezes Zarządu Divante Sp. Z o.o

Pani Magdalena Kobiałko współpracuje przy projekcie Kraina
Nawyków od marca 2015 roku. W tym czasie wykazała się dużą
wiedzą dotyczącą marketingu internetowego i social media.
Stworzyła strategię marketingową prowadzenia fanpage’a na
Facebooku, a także LinkedInie. Ma uwagę zasługuję projekty graficzne
powstające pod jej nadzorem – logotypy, infografiki, projekty kart i inne.
Wyróżnia je nietypowe ujęcie tematu, dbałość o walory estetyczne i styl. Pani
Magdalena wielokrotnie wychodziła z inicjatywą i sama proponowała ciekawe
rozwiązania, jednocześnie potrafiła także wykonać pomysły innych osób,
zgodnie z udzielonymi wytycznymi. Pani Kobiałko odznacza się także
wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, a także wiedzą z zakresu
kreowania marki i wizerunku. Warto skorzystać z jej wsparcia przy ciekawych
projektach, wymagających kreatywności i samodzielności.
Andrzej Bernardyn
właściciel firmy szkoleniowej Zdobywalnia.pl autor,
wydawca i dystrybutor Krainy Nawyków

 

Pani Magdaleno, bardzo dziękuję za bardzo ciekawy i praktyczny wykład przeprowadzony przez Panią. To właśnie dzięki Pani pomocy możliwe było zorganizowanie tak bardzo ważnego i poruszającego niezwykle aktualną problematykę spotkania.

Katarzyna Strycka – Manager projektów
Nowoczesna Firma Sp. z o.o. – Knowledge Village

 

Magdalena Kobiałko jest bardzo dobrym organizatorem pracy własnej i  wywiązuje się z powierzonych zadań sprawnie i terminowo. Dzięki wykazywanej kreatywności, doświadczeniu oraz umiejętnościom z powodzeniem pełniła powierzoną funkcję. Wyróżnia się motywacją, ambicjami i profesjonalizmem. Jestem przekonana, że Pani Magdalena Kobiałko jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób czy firm. Gorąco polecamy Magdalenę Kobiałko jako współpracownika.

Ewelina Salwuk-Marko
Redaktor naczelna Feszyn.com

 

Magdalenę poznałam na evencie “Challenge accepted” organizowanym przez Google, na którym występowała w roli prelegentki. Opowiadała m.in. o tym, jakie znaczenie ma pierwsze wrażenie. A sama Magdalena wywarła na mnie piorunujące! W tym, co mówi od razu da się poznać znajomość tematu. Do tego okazało się, że ma miarkę w oczach! Mój wrodzony sceptycyzm ustąpił miejsca podziwowi, gdy zmotywowana rzuconym przeze mnie wyzwaniem, odgadła absolutnie wszystkie moje rozmiary – i to począwszy od rozmiaru buta aż po wielkość miseczki biustonosza! Niesamowite – pomyślałam. Poprosiłam więc o wizytówkę. Akurat zmagałam się ze swoim odmienionym ciałem, które kilka miesięcy wcześniej zdecydowałam się przyozdobić tatuażami. O kwiatach na stopach marzyłam całe dorosłe życie. Jednak gdy w końcu zdecydowałam się na tę permanentną biżuterię, okazało się, że efekt nie był taki, jakiego się spodziewałam… W konsekwencji nie byłam w stanie w pełni zaakceptować swojego nowego wizerunku. Magdalena przyrównała ten efekt do trudności, jakie z oswojeniem swojego ciała, mają kobiety tuż po przebytej ciąży. Stwierdziłam, że coś w tym jest, bo rzeczywiście, coś się we mnie zmieniło i, co istotne, nie ma już od tego odwrotu. Z uwagi na to, że pracuję w międzynarodowej korporacji, gdzie tzw. dresscode jest zdefiniowany jako biznesowy, stwierdziłam, że bezpieczniej będzie nie ujawniać się z moimi ozdobami. Jednak nie wiedziałam, jak się do tego zabrać. I tutaj pomogła mi Magdalena. Nie tylko doradziła jak, nawet w upalne dni, poradzić sobie z utrzymaniem wizerunku biznesowego, ale również postawiła sama przed sobą cel wydobycia ze mnie odrobiny szaleństwa, które we mnie zobaczyła. Żółte spodnie? Nigdy! Szorty…? Pomyślałam, że chyba oszalała (przy moich udach!). Jednak już po pierwszych wspólnych zakupach, zorientowałam się, że dokładnie wie, co robi. I że robi to dobrze. Zwłaszcza, że dzięki niej zrozumiałam, że problem leży głównie w mojej głowie. Spotkanie Magdaleny na mojej drodze było dla mnie przełomowym wydarzeniem. Świetne przygotowanie psychologiczne, znajomość branży i specjalizacja w tematyce modowej, połączone z charyzmą, inteligencją, determinacją oraz nastawieniem na osiągnięcie celu, czynią z Magdaleny świetnego doradcę w zakresie stylizacji (ale i samego życia!). Co równie istotne, jest przy tym naprawdę sympatyczną osobą, dlatego każda sesja zakupowa u jej boku jest czystą przyjemnością. Magdalenę poleciłabym każdej kobiecie, która szuka sposobu na wyeksponowanie tego, kim jest głęboko pod skórą. Zresztą, już poleciłam Magdalenę jednej z koleżanek, która po swojej przemianie, również zachwala jej zdolności. Zdecydowanie polecam.

Dorota Gwiaździńska – uczestniczka Google Conference Challenge Accepted 

Skontaktuj się ze mną:
mail: kobialko.m@outlook.com
tel:+48 516 955 363